Crystal Star Trophy

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin kristal yıldız kupa üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan kristal yıldız kupa, kristal yıldız ödül ürünlerine hoş geldiniz. Ürün Adı: blue crystal star trophy Anahtar Kelimeler: crystal star trophy Ürün No: ...

Ürün ayrıntıları

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin kristal yıldız kupa üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan kristal yıldız kupa, kristal yıldız ödül ürünlerine hoş geldiniz.

Öğe adı: blue crystal star trophy

Anahtar Kelimeler: kristal yıldız kupası

Öğe No: SCT-006

Marka adı: parlayan kristal

Malzeme: optik k9 kristal cam

Ürün Türü: kristal kupa ödülü

Boyut (mm): 110x80x150 (çeşitli olabilir)

Tasarım: OEM olabilir

Uygulama: Çalışanlara Tanıma hediyeleri olarak 2D / 3D gravür

Ambalaj: Sunum hediye kutusu

Adedi: YOK TALEP

Mavi kristal yıldız kupalarımız, yüksek kalitede ve benzersiz tasarıma sahip uzmanlarımız tarafından yapılır. Çalışanlarınızın beğenisine sunmak için tabanınızdaki logo gravürünüz ile çalışanın tanımasını iyileştirmek ve şirketinizi daha rekabetçi hale getirmek harika bir hediye olacaktır.

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin Kristal Trophy Ödülü üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan kristal yıldız kupa ürünlerine hoş geldiniz.

Sorgulama