Kristal Madalya

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin kristal madalya üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan kristal madalyaya, cam madalyalara hoş geldiniz. Öğe adı: renkli baskı logolarıyla küçük kristal madalya Anahtar Kelimeler: kristal madalya Madde Numarası: SCT-003 ...

Ürün ayrıntıları

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin kristal madalya üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan kristal madalyaya, cam madalyalara hoş geldiniz.

Öğe adı: renkli baskı logolarıyla küçük kristal madalyon

Anahtar Kelimeler: kristal madalya

Öğe No: SCT-003

Marka adı: parlayan kristal

Malzeme: optik k9 kristal cam

Ürün Türü: yuvarlak şekli kristal madalya

Boyut (mm): 80x80x8 (çeşitli olabilir)

Uygulama: kristal spor hediye olarak kumlama ve renk dolgu

Ambalaj: Sunum hediye kutusu

Adedi: YOK TALEP

Küçük kristal madalyamız bilimsel oranlara göre kesilmekte ve ışıl ışıl parlatmak için usta zanaatkarlar tarafından elle parlatılmaktadır. Ardından, logoyu kumlama ve renk doldurun. Bu muhteşem hediyenin zarafetini ve eşsizliğini keşfedin. Ne olursa olsun, lazer kristallerimiz onu sonsuza dek hafızalaştıracak.

201706040949306477754.jpg

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin Kristal Cam Madalya üreticisi ve tedarikçisi profesyonel fabrika ile. Bizden toptan kristal madalya ürünlerine hoş geldiniz.

Sorgulama