Boş Kristal Kupası

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin boş kristal kupa üreticisi ve tedarikçisi profesyonel fabrika ile. Bizden toptan boş kristal kupa, boş kristal ödül ürünlerine hoş geldiniz. Öğe adı: özel 3d lazer gravürü için k9 blank crystal trophy Anahtar Kelimeler: ...

Ürün ayrıntıları

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin boş kristal kupa üreticisi ve tedarikçisi profesyonel fabrika ile. Bizden toptan boş kristal kupa, boş kristal ödül ürünlerine hoş geldiniz.

Öğe adı: özel 3d lazer gravür için k9 blank crystal trophy

Anahtar kelimeler: boş kristal kupa

Öğe No: SCT-001

Marka adı: parlayan kristal

Malzeme: üst sınıf optik k9 kristal

Ürün Tipi: düzensiz kristal kupa

Boyut (mm): 180x250x45 (çeşitli olabilir)

Uygulama: Kristal hediyelik hediye olarak 2D / 3D oyma, kumlama, renkli baskı

Ambalaj: Sunum hediye kutusu

Adedi: YOK TALEP

Özel boş kristal kupa isteğinize göre kesilir ve parlak bir parlaklık elde etmek için vasıflı işçiler tarafından elle parlatılır. Boş kristal kuponumuzun kalitesi ve yüksek şeffaflığı sizi iki boyutlu ve üç boyutlu lazer gravür dünyasına tanıtacaktır. Ne olursa olsun, 2D / 3D alt yüzey gravürüne sahip olan boş kristal kupa onu sonsuza dek hafızalaştıracaktır.

Türük Shining Crystal Import & Export Co, Ltd en iyi Çin Kristal Trophy Ödülü üreticisi ve profesyonel fabrika ile tedarikçisi konumundadır. Bizden toptan boş kristal kupa ürünlerine hoş geldiniz.

Sorgulama